XX NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś XX Niedziela Zwykła. Kobiety gromadzą się dzisiaj na tradycyjnej Pielgrzymce u stóp Matki Bożej w Piekarach. Pątniczki polecamy modlitwie wszystkich parafian.

Na godzinę 15.15 zapraszamy na Nieszpory niedzielne, a na 20.30 na Apel Maryjny.

W czwartek 24 sierpnia przypada Święto św. Bartłomieja, Apostoła.

W sobotę 26 sierpnia przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.

Chcemy wspomóc dzieci z uboższych rodzin, z naszej Świetlicy „Gniazdo” i z domu dziecka w Gorzyczkach przez zbiórkę artykułów szkolnych na zbliżający się nowy rok szkolny. Artykuły można składać do kosza przy ołtarzu Miłosierdzia Bożego.

Od środy 13 września w godzinach pracy Kancelarii Parafialnej rozpoczniemy przyjmowanie intencji mszalnych za zmarłych na 2018 rok

Dziś kolekta na bieżące potrzeby parafii. Za tydzień kolekta na zakup opału. Bóg zapłać!