XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Napisane przez:

Dziś  XXVIII  Niedziela Zwykła.

Na godzinę 15.15 zapraszamy Nabożeństwo różańcowe,  a na godzinę 20.30 na Apel Maryjny.

W dzisiejszą niedzielę przypada jesienne liczenie wiernych.

W dalszym ciągu zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, które są odprawiane codziennie o godzinie 7.30/ prowadzą poszczególne Róże Różańcowe / i o godzinie 17.30; w niedziele o godzinie 15.15.  Odmawiajmy różaniec w naszych domach.

Ministranci naszej parafii organizują dzisiaj  „Słodką Niedzielę”. Tak można nabyć swojskie, dobre ciasto upieczone przez mamy i babcie naszych ministrantów. Środki uzyskane z tej akcji zostaną przekazane na cele parafialnej grupy naszych ministrantów.

W poniedziałek 16 października przypada Uroczystość Św. Jadwigi Śląskiej, głównej patronki Śląska.

Przypominamy dzieciom i rodzicom o cotygodniowej Mszy św. szkolnej o godzinie 16.30.

Od czwartku 19 października rozpoczyna się w parafii św. Jacka w Radoszowach Seminarium Odnowy Wiary. Spotkania odbywać się będą w czwartki od 19.00 do 21.00.                             Szczegóły na plakacie w gablotce.

Od przyszłej niedzieli 22 października do środy 25 października przeżywać będziemy Rekolekcje Maryjne, dla uczczenia 295 rocznicy przybycia naszego Obrazu z Jasnej Góry do Pszowa. Te rekolekcje wpisują się w 5 – cio letni cykl przygotowań do Jubileuszu 300 lecia przybycia Obrazu. Prowadzić je będzie o. Krzysztof Kowalski, paulin. Szczegółowy plan znajdziemy w gablotce, Internecie i naszej gazetce.                                                             

Dziś comiesięczna kolekta inwestycyjna. Za tydzień z racji Tygodnia Misyjnego kolekta na misje i misjonarzy. Bóg zapłać!


Copyright © Parafia Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Pszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.