NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

Dziś  obchodzimy Święto Chrztu Pańskiego. Dzisiejsze Święto to okazja, aby podziękować Bogu za łaskę Sakramentu Chrztu św., który wprowadził nas w szczególną wspólnotę Dzieci Bożych. Na godzinę 15.15 zapraszamy na Nieszpory kolędowe.

Ze względu na kolędę nie ma Mszy św. szkolnej w czwartek.

Od poniedziałku 15 stycznia można w Kancelarii Parafialnej zamawiać Msze św. jubileuszowe, dziękczynne i ślubne na 2019 rok. Przypominamy, aby na co najmniej miesiąc wcześniej dostarczyć do Kancelarii Parafialnej pełne brzmienie zamówionej intencji wraz z ofiarą za Mszę św.

Zainteresowanych kandydatów do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego odsyłamy na stronę internetową parafii i do naszej gazetki parafialnej, gdzie umieszczono plan Nauk Przedślubnych i Dni Skupienia dla narzeczonych na rok 2018.

W przyszłą niedzielę 14 stycznia o godzinie 15.15 dzieci szkolne zapraszają wszystkich na wspólne kolędowanie. Zaś w niedzielę 21 stycznia o godzinie 15.15 odbędzie się niezwykły koncert „ Kolędy Polskie i nie tylko” w formie fantazji i uwertur w wykonaniu Koncertowej Orkiestry Dętej POWER of WINDS.

Tradycyjne już styczniowe spotkanie autorskie z ks. prof. Jerzym Szymikiem odbędzie się w niedzielę 21 stycznia 2018 r. o godz. 19.15 w siedzibie Towarzystwa Przyjaciół Pszowa w Szkole Podst. nr 1 przy ul. Konopnickiej. Będzie ono miało znakomitą oprawę muzyczną (muzyka do tekstów ks. Szymika) i zostanie poświęcone najnowszym książkom poetyckim Autora pt. „Dobre wino” oraz „25 niezapomnianych wierszy w wyborze czytelników”. Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy!

Dziś kolekta na opał. Za tydzień kolekta na potrzeby archidiecezji. Bóg zapłać.