III NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś  III Niedziela Zwykła.  Trwa w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

Dzisiaj o godzinę 15.15 odbędzie się niezwykły koncert  „ Kolędy Polskie i nie tylko” w formie fantazji i uwertur w wykonaniu Koncertowej Orkiestry Dętej POWER of WINDS.

Dziś  o godzinie 20.30 pierwszy w tym roku Apel Maryjny.

Jutro tj. poniedziałek 22.01.2018 o godzinie 19 w GCI za probostwem, odbędzie się spotkanie dla wszystkich zainteresowanych wyjazdem na parafialną pielgrzymkę do Medjugorie w czasie wakacji.

We wtorek 23 stycznia o godzinie 14.30 wyjazd grupy osób na jasełka do Teatru Ziemi Cieszyńskiej.

W sobotę 27 stycznia odwiedzimy naszych chorych i seniorów / wszystkich /. Prosimy o zgłoszenie podopiecznych do czwartku w zakrystii.

W niedzielę po Mszy św. o godzinie 9.00, 10.30, 12.00 i 14.00 wolontariusze    z hospicjum przeprowadzą zbiórkę przed kościołem na potrzeby ich posługi chorym a na godzinę 15.15 zapraszają na koncert kolęd.

Z racji zbliżających się ferii zimowych / 29 styczeń – 10 luty / informujemy,  że Msze św. w tygodniu będą sprawowane tylko o godzinie 8.00 i 18.00, nie ma Mszy św. o godzinie 6.30.

Kancelaria Parafialna  w czasie ferii będzie czynna:

– w pierwszym tygodniu / 29 stycznia – 3 luty / tylko w poniedziałek rano i środę  popołudniu;

–  w drugim tygodniu / 5 – 10 luty / w czwartek  popołudniu i piątek rano. Przypominamy, aby na miesiąc wcześniej dostarczyć do Kancelarii Parafialnej pełne brzmienie zamówionej intencji wypisanej na otrzymanych karteczkach wraz z ofiarą za Mszę św.

Tradycyjnie już w dzisiejszą niedzielę  o godzinie 19.15 odbędzie się spotkanie autorskie z ks. prof. Jerzym Szymikiem w siedzibie Towarzystwa Przyjaciół Pszowa w Szkole Podst. nr 1 przy ul. Konopnickiej. Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy!

Dziś comiesięczna kolekta inwestycyjna z przeznaczeniem na remont schodów. Za tydzień kolekta na bieżące potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać!