V NIEDZIELA ZWYKŁA

Napisane przez:

Dziś  V Niedziela Zwykła. Na godzinę 15.15 zapraszamy na Nieszpory niedzielny.

Trwają ferie zimowe dla dzieci i młodzieży, z tej racji informujemy, że Msze św. w nadchodzącym tygodniu będą sprawowane tylko o godzinie 8.00 i 18.00, nie ma Mszy św. o godzinie 6.30.            

Kancelaria Parafialna  w tym tygodniu będzie czynna: w czwartek  popołudniu i piątek rano.

W poniedziałek przypada wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Po Mszy św. błogosławimy chleb, który według tradycji ma nas chronić przed ogniem. Jest także zabierany w podróż. W tym dniu przypadają imieniny s. Agaty, boromeuszki. Polecamy ją modlitwie parafian. Msza św. w jej intencji zostanie odprawiona w kaplicy sióstr o godzinie 6.30. W piątek 9 lutego imieniny obchodzi Siostra Apollonia, przełożona wspólnoty naszych sióstr. Msza św. w intencji solenizantki o godzinie 8.00.

Za tydzień rozpoczynamy czterdziestogodzinne nabożeństwo polegające na całodziennej Adoracji Najświętszego Sakramentu w niedzielę, poniedziałek i wtorek przed Środą Popielcową. W  niedzielę po każdej Mszy św.  nabożeństwo przebłagania i adoracja.

Dziś kolekta na potrzeby archidiecezji. Za tydzień comiesięczna kolekta inwestycyjna. Bóg zapłać!


Copyright © Parafia Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Pszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.