IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

Napisane przez:

Dziś  IV Niedziela Wielkanocna, Niedziela Dobrego Pasterza. Modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne, a także polecamy modlitwom parafian: diakona Artura, który w naszej parafii przeżywa swój staż przed święceniami kapłańskimi,     naszego diakona Błażeja, który w sobotę 26 maja w Obrze przyjmie święcenia prezbiteratu, a także kleryków Przemysława i Rafała.

Na godzinę 15.15 zapraszamy na Nieszpory Niedzielne.

W poniedziałek przypada Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski

Już w najbliższą środę 25 kwietnia, Ks. Abp Wiktor Skworc udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży klasy III gimnazjum z naszej parafii i z parafii Krzyżkowice. Prosimy o szczególną modlitwę w intencji kandydatów do Bierzmowania. Bezpośrednie przygotowanie do tego wydarzenia:
– w poniedziałek od godziny 17.30 okazja do  spowiedzi dla kandydatów do bierzmowania; o godzinie 19.00 nabożeństwo dla kandydatów i próba;  

 – we wtorek o godzinie 17.30 okazja do spowiedzi dla rodziców i świadków bierzmowania; o godzinie 19.00 nabożeństwo i próba dla wszystkich.

W związku z bierzmowaniem w środę Kancelaria Parafialna będzie nieczynna.

W środę przypada także Święto św. Marka, Ewangelisty, dlatego po Mszy św. o godzinie 6.30 wyruszymy pod krzyż misyjny przy Bazylice, gdzie będziemy modlić się o urodzaje i błogosławieństwo Boże dla ludzkiej pracy.

Za tydzień w sobotę 28 kwietnia w godzinach porannych odwiedzimy naszych seniorów i chorych. Zgłoszenia do czwartku w zakrystii.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby Wyższego Śląskiego Seminarium Duchownego w Katowicach. Za tydzień kolekta na bieżące potrzeby parafii. Bóg zapłać!


Copyright © Parafia Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Pszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.