X NIEDZIELA ZWYKŁA

Napisane przez:

Dziś 10 Niedziela zwykła.

W dzisiejszą niedzielę przeżywamy radosną Uroczystość Prymicji Ks. Błażeja Gawliczka OMI. O godzinie 10.30  Uroczysta Msza św. Prymicyjna. Po południu o godzinie 15.15 Nieszpory niedzielne z udziałem Neoprezbitera. W tym dniu nie ma Mszy św. o godzinie 12.00.                                                           

Ks. Błażej będzie przewodniczył Odpustowi Parafialnemu ku czci Św. Apostołów Piotra i Pawła w ostatnią niedzielę czerwca, wygłosi Słowo Boże i udzieli błogosławieństwa prymicyjnego.

Za tydzień Parafialny Festyn Rodzinny. Szczegóły na plakatach i banerach. Całkowity dochód z festynu będzie przeznaczony na cel charytatywny. W piątek zapraszamy na Mszę św. o godzinie 18.00 sprawowaną przez księży pochodzących z naszej parafii. W ten sposób chcemy uczcić 50 rocznicę obecności kardynała Karola Wojtyły w Pszowie.

Zbliża się czas letnich wakacji, więc już informujemy, że od poniedziałku 25 czerwca Msze św. w tygodniu będą odprawiane o godzinie 8.00 i 18.00. Kancelaria Parafialna w czasie wakacji będzie czynna tylko  w czwartek od 16.00 do 18.00 i w piątek od 9.00 do 11.00.  Prosimy jeszcze przed wakacjami załatwić ważne sprawy związane z opłatami cmentarnymi i intencjami Mszy świętych.

Jest możliwość zamówienia Mszy św. u naszych księży udających się na urlop. Prosimy o osobisty kontakt z kapłanem.

Intencje mszalne za zmarłych na rok 2019 będą przyjmowane po wakacjach, we wrześniu, po wcześniejszym ogłoszeniu.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego. Za tydzień comiesięczna kolekta na dalsze czekające nas remonty i inwestycje. Bóg zapłać!


Copyright © Parafia Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Pszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.