BAZYLIKA NARODZENIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY W PSZOWIE » XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 1 lipca 2018 r.

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 1 lipca 2018 r.

Dziś 13. Niedziela Zwykła.Na godzinę 15.15 zapraszamy na Nieszpory niedzielne.

W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
W czwartek po Mszy św. porannej nabożeństwo o nowe powołania i uświęcenie duchowieństwa.
W piątek po Mszy św. porannej nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
W sobotę po Mszy św. porannej nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.

W piątek po Mszy św. wieczornej w salce GCI będą przyjmowane zapisy na 73 Rybnicką Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Pielgrzymka odbędzie się w terminie 1-5 sierpnia. Wyjście grupy z Pszowa nastąpi 31 lipca po Mszy św. o godzinie 15.00.

Rozpoczęły się letnie wakacje. Przypominamy, że Msze św. w tygodniu będą odprawiane o godzinie 8.00 i 18.00.

Kancelaria Parafialna w czasie wakacji, jest czynna tylko w czwartek od 16.00 do 18.00 i w piątek od 9.00 do 11.00.

Naszych chorych i seniorów odwiedzimy z posługą sakramentalną w czasie wakacji, w sobotę 28 lipca, w godzinach porannych. Zgłoszenia – jak zawsze – w zakrystii.

W dniu 9 lipca w poniedziałek, od godz. 14.00 w przychodni lekarskiej „Na Lamżowcu” w Pszowie odbędą się badania. Szczegóły na plakacie w gablotce.

Wszystkim udającym się na urlop życzymy dobrego wypoczynku.

Za tydzień kolekta będzie zebrana na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać!