XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś 14 Niedziela Zwykła. Na godzinę 15.15 zapraszamy na Nieszpory niedzielne.

W czasie wakacji Msze św. w tygodniu są sprawowane  o godzinie 8.00 i 18.00.  Kancelaria Parafialna w czasie wakacji, jest czynna tylko w czwartek od 16.00 do 18.00 i w piątek od 9.00 do 11.00.

W piątek po Mszy św. wieczornej w salce GCI będą przyjmowane zapisy na 73 Rybnicką Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Pielgrzymka odbędzie się w terminie 1 – 5 sierpnia.                                 Wyjście grupy z Pszowa nastąpi 31 lipca po Mszy św. o godzinie 15.00.

Wszystkim wypoczywającym na wakacjach i udającym się na urlop życzymy dobrego wypoczynku. Nie zapominajmy o naszych chrześcijańskich obowiązkach, o modlitwie i niedzielnej Eucharystii.

Badania słuchu odbędą się 17 lipca w przychodniu na Lamżowcu od godziny 16.

Za tydzień comiesięczna kolekta inwestycyjna na dalsze inwestycje i konieczne remonty. Bóg zapłać!