XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 7 października 2018r.

Dziś 27. Niedziela Zwykła. Na godzinę 15.15 zapraszamy na Nieszpory niedzielne. Jak w każdą niedzielę miesiąca października, tak i dzisiaj, zapraszamy na Apel Maryjny o godzinie 20.30.

Trwa miesiąc październik, miesiąc Różańca św. Nabożeństwa różańcowe w tygodniu będą odprawiane o godzinie 7.30 /prowadzą poszczególne Róże Różańcowe/ i o godzinie 17.30; w niedziele o godzinie 15.15. Na nabożeństwa przychodźmy wspólnie, całymi rodzinami, zachęcajmy innych, odmawiajmy różaniec w naszych domach.

Ministranci naszej parafii przeprowadzą za tydzień Akcję Ciastko, czyli kiermasz wypieków przygotowanych przez ich rodziny. Dochód z Akcji będzie przeznaczony na potrzeby ministrantów. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wsparcie tej akcji. (po Mszach św. porannych).

W piątek 12 października o godzinie 18.00 odprawiona zostanie Msza św. w intencji Księdza Waldemara Wróbla z okazji jego kolejnej rocznicy urodzin. Zapraszamy wszystkich, polecamy go modlitwie parafian.

Naszych seniorów i chorych odwiedzimy w sobotę, 13 października, w godzinach porannych. Zgłoszenia – jak zawsze – w zakrystii.

Spotkanie przy stole, przy dobrej kawie i ciastku, wszystkich członków Żywego Różańca odbędzie się w sobotę 27.10 po Mszy porannej o godz. 8.00. Bardzo prosimy wszystkich chętnych, którzy wezmą udział o zapisanie się na liście w zakrystii do dnia 20.10. Miejsce spotkania będzie ogłoszone w późniejszym terminie.

Za tydzień comiesięczna kolekta inwestycyjna na dalsze konieczne remonty, a przed kościołem młodzież naszej parafii przeprowadzi zbiórka na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” w ramach kolejnego Dnia Papieskiego. Bóg zapłać.