XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 4 listopada 2018r.

Napisane przez:

Dzisiaj 31. Niedziela Zwykła. Na godzinę 15.15 zapraszamy na Różaniec za zmarłych. Różaniec za zmarłych zalecanych odmawiamy codziennie do 8 listopada o godzinie 17.30.

W dzisiejszą niedzielę, 4 listopada, swoje kolejne urodziny obchodzi nasz Ks. wikary Adrian Przewoźniak. Zapraszamy na Mszę św. o godzinie 10.30. Solenizanta polecamy pamięci modlitewnej wszystkich parafian. Dzisiaj przypada także wspomnienie św. Karola Boromeusza. Jest to patronalne święto naszych sióstr. Także w dniu dzisiejszym o godzinie 15.00 rozpocznie się ostatni w tym roku Dzień Skupienia dla narzeczonych. Początek na dużej Sali w Domu Parafialnym obok straży.

W środę po Mszy św. wieczornej w salce GCI spotkanie członków Parafialnego Zespołu CARITAS, który chcemy ożywić i zaktywizować, dlatego zapraszamy chętnych, nowych członków do włączenia się w to dzieło.

W czwartek, 8 listopada, o godzinie 19.00 na probostwie spotkanie nadzwyczajnych szafarzy Eucharystii naszej parafii.

W piątek, 9 listopada, na godzinie 19.00 zapraszamy na Mszę św. młodzieżową. Zapraszamy szczególnie kandydatów do bierzmowania.

W przyszłą niedzielę obchodzimy 100. rocznicę Odzyskania Niepodległości, Święto Narodowe. Uroczysta Msza św. z tej okazji zostanie odprawiona o godzinie 10.30.

Odwiedziny chorych i seniorów odbędą się w sobotę, 17 listopada, w godzinach porannych.

W naszym kiosku parafialnym i w zakrystii, wzorem lat ubiegłych, można nabyć „Ewangelię na każdy dzień” na rok 2019. Dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na potrzeby duszpasterstwa młodzieży naszej parafii.

Za tydzień comiesięczna kolekta inwestycyjna na dalsze remonty, a przed kościołem Panie z Parafialnego Zespołu CARITAS i Legionu Maryi przeprowadzą zbiórkę na Fundację Papieską Pomoc Kościołowi w Potrzebie Bóg zapłać!


Copyright © Parafia Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Pszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.