XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 4 sierpnia 2019r.

Napisane przez:

█ Dziś 18. Niedziela Zwykła.  Na godzinę 15.15 zapraszamy na Nieszpory niedzielne.

█ Rozpoczął się miesiąc sierpień, w którym pasterze Kościoła w Polsce wzywają do zachowania trzeźwości i abstynencji. Księga Trzeźwości wyłożona jest na ołtarzu Miłosierdzia Bożego, gdzie można wpisać swoje zobowiązania trzeźwościowe.

█ W niedzielę 18 sierpnia przypada tradycyjna Pielgrzymka Kobiet do Matki Bożej Piekarskiej. Udajemy się tam wspólnie autokarem. Zapisy na ten wyjazd w zakrystii. Koszt wyjazdu 25 zł.

█ Przypominamy, że Kancelaria Parafialna przez całe wakacje jest czynna w każdy czwartek od godziny 16.00 do 18.00 i piątek od godziny 9.00 do godziny 11.00. Sprawy związane z pogrzebami zgłaszamy najpierw telefonicznie.

█ Zapraszamy wszystkich diecezjan na widowisko z okazji 100. rocznicy wybuchu I Powstania Śląskiego, które odbędzie się w niedzielę 11 sierpnia br. w katedrze Chrystusa Króla w Katowicach o godz. 19.00. Widowisko będzie transmitowane przez Telewizję Polską. Wstęp wolny

 █ Czas wakacyjny niech będzie także czasem wzrastania duchowego. Czasem dawania świadectwa (wiara przekazywana umacnia się), czasem lektury Pisma św., dobrej książki czy zobaczenia dobrego filmu.

█ Za tydzień comiesięczna kolekta inwestycyjna. Bóg zapłać!


Polityka Prywatności jest dostępna tutaj.
Copyright © Parafia Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Pszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.