ŚWIĘTO ŚW. RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA – 29 grudnia 2019r.

Napisane przez:

█ Dziś Święto Świętej Rodziny. Jest to dzień modlitw o świętość małżeństw i rodzin. O godzinie 12.00 odprawimy Mszę św. rodzinną w intencji małżonków obchodzących w kończącym się roku 2019 jubileusze i okrągłe rocznice ślubu. Odnowimy przyrzeczenia małżeńskie. Na godzinę 15.15 zapraszamy na Nieszpory niedzielne.

█ Jako duszpasterze, dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia Świąt Bożego Narodzenia przez udekorowanie naszej Bazyliki i przygotowanie liturgii. Dziękujemy wszystkim za przesłane życzenia i wyrazy pamięci. Bóg zapłać.

█ We wtorek 31 grudnia o godzinie 16.00 Uroczystą Mszą św. w intencji Parafian, zakończymy  stary rok, rok 2019. Po Mszy św. nabożeństwo dziękczynne i przebłagalne.

█ W środę 1 stycznia, NOWY  ROK, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Dzień Modlitw o Pokój. Msze św. według porządku niedzielnego, a kolekta będzie przeznaczona na potrzeby Wyższego Śląskiego Seminarium Duchownego w Katowicach. O godzinie 15.15 odprawimy Noworoczne Nieszpory Kolędowe. Odmawiając publicznie hymn do Ducha św. w celu uproszenia łaski światła i pomocy Bożej w nowym roku, możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

█ W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

Kancelaria Parafialna wznowi swoją pracę od czwartku, 2 stycznia 2020 r.

█ Plan „Kolędy” umieszczony jest na stronie internetowej parafii i w gablotce. Prosimy się z nim zapoznać. Prosimy również, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, o przyjazd po księży i ministrantów na probostwo przed kolędą, a na zakończenie o odwiezienie ich z powrotem.

█ Wyjazd do Panewnik na Adorację przy Żłóbku członków Żywego Różańca i sympatyków  nastąpi w dniu 11.01.2020. Koszt 20zł, zapisy w zakrystii, a szczegóły w gablotce.

█ Za tydzień kolekta na bieżące potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać!


Polityka Prywatności jest dostępna tutaj.
Copyright © Parafia Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Pszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.