II NIEDZIELA ZWYKŁA – 19 stycznia 2020r.

Napisane przez:

█ Dziś 2. Niedziela Zwykła. Na godzinę 15.15 zapraszamy na Nieszpory niedzielne.

█ Świętem Nawrócenia św. Pawła, przypadającym w sobotę, zakończymy trwający w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan

█ Trwają ferie zimowe dzieci i młodzieży.  Życzymy dobrego wypoczynku. Z racji ferii w tygodniowym porządku nabożeństw nie ma Mszy św. o godzinie 6.30.

█ Informujemy, iż w nadchodzącym, tzn. drugim tygodniu ferii, Kancelaria Parafialna jest nieczynna.

█ Burmistrz Miasta Pszowa informuje, że w związku z organizacją XXII Biegu o Puchar Burmistrza Miasta Pszów, w niedzielę 26 stycznia  br. w godzinach od 11.00 do 14.00 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na trasie biegu ulicami: Łanową, Cisową i Lubomską.

█ Od poniedziałku 27 stycznia można w Kancelarii Parafialnej zamawiać Msze św. jubileuszowe, dziękczynne i ślubne na 2021 rok. Jednocześnie przypominamy, aby na miesiąc wcześniej dostarczyć do Kancelarii Parafialnej pełne brzmienie zamówionej intencji wraz z ofiarą za Mszę św.

█ Zainteresowanych kandydatów do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego odsyłamy na stronę internetową naszej parafii, gdzie umieszczono ważne informacje dotyczące nauk przedślubnych, dni skupienia oraz poradni życia dla narzeczonych na rok 2020.

█ Ks. prof. Jerzy Szymik oraz pszowski Chór Kameralny Lege Artis z towarzyszeniem prof. Michała Korzistki zapraszają na spotkanie autorskie oraz koncert kolęd. Wydarzeniu towarzyszy promocja książki („Prawda i mądrość. Przewodnik po teologii Benedykta XVI”) i płyty („Święta noc”). Miejski Ośrodek Kultury – 19 stycznia 2020 r., g. 19.15. Wstęp wolny.

█ Za tydzień, 26 stycznia, w 3. niedzielę zwykłą, obchodzimy w całym Kościele Niedzielę Słowa Bożego. W naszej Bazylice za tydzień o godzinie 19.00 odbędzie się niezwykły koncert kolędowy w wykonaniu Orkiestry Jastrzębskiej Spółki Węglowej wraz z solistami.  Serdecznie zapraszamy.

█ Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii, a zwłaszcza na zapłacenie rachunków za gaz i energię elektryczną.  Bóg zapłać!


Polityka Prywatności jest dostępna tutaj.
Copyright © Parafia Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Pszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.