PLAN KOLĘDY 2017/2018

PLAN ODWIEDZIN DUSZPASTERSKICH 2017/2018

 

NIEDZIELA    3.12.2017   /od godziny 14.00

  1. Ul. KOŁŁĄTAJA od ZAWADY
  2. Ul. KOŁŁĄTAJA  od PSZOWSKIEJ                                                                                                                           
  3. Ul. KRUCZKOWSKIEGO 2

CZWARTEK    7.12.2017  /od godziny 15.00

  1. JAGIENKI 4ABCD

PIĄTEK    8.12.2017  /od godziny 15.00

  1. Ul. PSZOWSKA od 461 do 413
  2. 2. Ul. PSZOWSKA  od 411  do 357

SOBOTA    9.12.2017  /od godziny 10.00

  1. Oś. BIERNACKIEGO 29, 30, 76-82, 70-61, 44-48.
  2. Oś. BIERNACKIEGO 23-28, 32-28, 49-54, 56-60.                                          
  3. Oś. BIERNACKIEGO 115-82, 72-75.                                                                                                                          
  4. Ul. WITOLDA 2 i 4

NIEDZIELA    10.12.2017  /od godziny 14.00

  1. KRUCZKOWSKIEGO 5
  2. KOMUNY PARYSKIEJ /od KOŃCA/

CZWARTEK    14.12.2017  /od godziny 15.00

  1. JAGIENKI 6ABC

PIĄTEK    15.12.2017  /od godziny 15.00

  1. PSZOWSKA od 525 do 561D
  2. PSZOWSKA od 465 do 493A
  3. PSZOWSKA od 402 do 430

SOBOTA    16.12.2017  /od godziny 10.00

  1. PSZOWSKA od 497F do 523
  2. PSZOWSKA od 386 do 360
  3. JURANDA 10, 12

NIEDZIELA   17.12.2017  /od godziny 14.00

  1. WESTERPLATTE od TORÓW
  2. WESTERPLATTE od 28

CZWARTEK    21.12.2017  /od godziny 15.00

  1. WITOLDA 1 i 3

PIĄTEK    22.12.2017  /od godziny 15.00

  1. WESTERPLATTE od 29  do 5
  2. POW / do OŚRODKA ZDROWIA/
  3. PSZOWSKA / od KOŚCIOŁA do BLOKU/

CZWARTEK    28.12.2017  /od godziny 10.00

  1. WITOLDA 6 i 10
  2. KONOPNICKIEJ od 17 do 61
  3. KONOPNICKIEJ od 22  do 78
  4. KONOPNICKIEJ 6, 8, 10, 12

PIĄTEK    29.12.2017  /od godziny 10.00

  1. WITOLDA 8
  2. PSZOWSKA od 542  do 490
  3. PSZOWSKA od 488  do 432
  4. KASPROWICZA od 33  do DOMU PARAFIALNEGO

SOBOTA    30.12.2017  /od godziny 10.00

  1. ŚLĄSKA 11-61
  2. ŚLĄSKA od końca do 65
  3. KONOPNICKA od 156 do 90  i ŚLĄSKA 18 do 8 i od 7 od 3
  4. JAGIEŁŁY 1 i 3

WTOREK    2.1.2018  /od godziny 15.00

  1. Oś. BIERNACKIEGO od 1 DO 22, od 43 do 39
  2. NIEDURNEGO od 80
  3. NIEDRUNEGO od 1
  4. TYTKI 4C, 4D, 5A

ŚRODA    3.1.2018  /od godziny 15.00

  1. Ul. OBROŃCÓW POKOJU (NIEPARZYSTE od 53)
  2. Ul. OBROŃCÓW POKOJU (PARZYSTE  od 38),  Ul. NIEPODLEGŁOŚCI (od 3 do 9)                                              
  3. Ul. NIEPODLEGŁOŚCI (PARZYSTE od 6 do 68A)

CZWARTEK    4.1.2018  /od godziny 15.00

  1. NIEPODLEGŁOŚCI ( od 27 do 51)
  2. NIEPODLEGŁOŚCI (od 98 do 70)
  3. NIEPODLEGŁOŚCI ( od 107 do 75 ) i Ul. MARUSARZÓWNY
  4. TYTKI 5BC, 3A

PIĄTEK    5.01.2018  /od godziny 15.00

  1. ZGRZEBNIOKA i  Ul. ASNYKA
  2. REJTANA i Ul. NIEPODLEGŁOŚCI  od 53 – 57
  3. JURANDA 9B, 11, 13, 13AB

SOBOTA    6.1.2018  /od godziny 14.00

  1. SKWARY od 2
  2. SKWARY od 3A
  3. JAGIENKI 2ABC

NIEDZIELA  7.1.2018  /od godziny 14.00

  1. TRAUGUTTA 2ABCD
  2. TRAUGUTTA od 14, 18 ABC

PONIEDZIAŁEK    8.1.2018  /od godziny 15.00

  1. MAJAKOWSKIEGO PARZYSTE od Ul. KOMUNY PARYSKIEJ do końca
  2. MAJAKOWSKIEGO NIEPARZYSTE od 57
  3. MAJAKOWSKIEGO NIEPARZYSTE od 3

WTOREK    9.1.2018  /od godziny 15.00

  1. NIEPODLEGŁOŚCI od 13 do 23 i Ul. ASTRONAUTÓW
  2. TRAUGUTTA od 31 do końca
  3. KONOPNICKIEJ 4ABC
  4. TYTKI 1ABC

ŚRODA    10.1.2018  /od godziny 15.00

  1. KONOPNICKIEJ 2AB, 4D
  2. KONOPNICKIEJ 14, 16, 18, 20.
  3. JAGIEŁŁY 2, 4

CZWARTEK    11.1.2018  /od godziny 15.00

  1. MIARKI od lasu do 146
  2. WITOLDA 9, 11
  3. STAFFA od 25 do Ul. MIARKI i Ul. MIARKI od Ul. STAFFA do 157

PIĄTEK    12.1.2018  /od godziny 15.00

  1. STAFFA od końca do 31
  2. MIARKI od 26 do 52 i  Ul. RODAKOWSKIEGO
  3. JURANDA 8

SOBOTA    13.1.2018  /od godziny 10.00

  1. PADEREWSKIEGO PARZYSTE od 128 do ZAWADY I NIEPARZYSTE od ZAWADY do 81
  2. PADEREWSKIEGO PARZYSTE od 122  do 36
  3. PADEREWSKIEGO od TORÓW do początku /parzyste/
  4. JURANDA 6

NIEDZIELA    14.1.2018  /od godziny 14.00

  1. PADERWSKIEGO od 67  do początku /nieparzyste/
  2. KRUCZKOWSKIEGO od 8 / domy prywatne /
  3. JURANDA 5B, 7AB, 9A

PONIEDZIAŁEK   15.1.2017  /od godziny 15.00

  1. TYTKI 1D, 7B
  2. TYTKI 2A, 2B
  3. TYTKI 2C, 3C
  4. TYTKI 6A, 6B

WTOREK    16.1.2018  /od godziny 15.00

  1. JURANDA 1, 3, 5A
  2. TYTKI 6C, 7A
  3. TYTKI 7C, 5D
  4. JURANDA 2, 4

ŚRODA   17.1.2018  /od godziny 15.00

  1. DYGASIŃSKIEGO od końca
  2. MIARKI od 22 do 6 i Ul. ANDERSA
  3. WITOLDA 5, 7

CZWARTEK    18.1.2018  /od godziny 15.00

  1. MIARKI od 125 do Ul. ŁUKASIEWICZA
  2. MIARKI od 127 do 155
  3. MIARKI od 29 do Ul. ŁUKASIEWICZA i  Ul. ŁUKASIEWICZA

PIĄTEK    19.1.2018  /od godziny 15.00

  1. JAGIEŁŁY 6, 8
  2. JAGIEŁŁY 5, 7
  3. TYTKI 3B, 4A, 4B

SOBOTA 20.01.2018 / od godziny 10.00

  1. WOLCZYKA i TRAUGUTTA od początku do DRZYMAŁY i UL. DRZYMAŁY
  2. MIARKI od 108 do 142B
  3. FORNALSKIEJ od końca, Ul. MIARKI od 98 do 106.
  4. MIARKI od 58 do 96

NIEDZIELA 21.1.2018/od godziny 14.00

  1. KOLĘDA DODATKOWA

Copyright © Parafia Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Pszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.