INTENCJE

NIEDZIELA –  10 listopada  2019 –  32 Niedziela  Zwykła. Dzień Wizytacji Kanonicznej Parafii

07.00   + Gertrudę Glenc w pamiątkę urodzin

09.00   ++ Wilhelma Baszton, żonę Łucję, syna Jana, 2. córki Otylię i Ernestynę

10.30   Uroczysta suma pod przewodnictwem Ks. Biskupa: w intencji Parafian

12.00   Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji małżonków Bernardę i Krzysztofa Bugla z okazji 35. rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo na dalsze lata wspólnego życia dla małżonków oraz o Boże błogosławieństwo dla córki z rodziną /TD/

              Błogosławieństwo dzieci i małżonków.

              Zakończenie Wizytacji Kanonicznej

14.00   ++ Józefa Piela w 6 rocznicę śmierci, Magdalenę i Pawła Piela, Zofię i Czesława Pietrasik, Irenę i Krzysztofa Kowolik, Eryka Kołek, Ryszarda Miłota, ++ z rodziny Szymiczek

              Roczek: Piotr Adamczyk

15.15   Nieszpory niedzielne

18.00   + Annę-Marię Kasprowicz w rocznicę śmierci

 

PONIEDZIAŁEK – 11 listopada 2019 – Wspomnienie św. Marcina z Tours, bpa. Święto Niepodległości

06.30   + Marcina Kowol

08.00   ++ Zofię i Eugeniusza Krzystała, Janinę i Eugeniusza Wojak

08.00   ++ Józefa i Helenę Michałek

10.00   W intencji Członków Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych i ich rodzin oraz wszystkich poległych walczących o wolność Ojczyzny z okazji Święta Niepodległości. 

18.00   + Leszka Rakowskiego w 8. rocznicę śmierci

 

WTOREK  – 12 listopada 2019 – Wspomnienie św. Jozafata, bp. i męcz.

06.30   ++ Teresę i Edwarda Hibner, rodziców Klima i Hibner

08.00   ++ Elżbietę i Eugeniusza Przybyło

08.00   ++ Jerzego i Annę Mika, rodziców Mika i Dębowy

18.00   ++ Martę i Siodmok w pamiątkę urodzin i męża Wiktora

18.00   ++ Józefa Gołąb w rocznice śmierci, Henryka Gołąb i Łucjana Luber

 

ŚRODA – 13 listopada 2019 – Wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męcz. Polski

06.30   + Elżbietę Burdzik w pamiątkę urodzin

08.00   ++ Mieczysława Bałos, rodziców Albina i Anielę Bałos, Antoniego i Martę Matuszek

08.00   + Leopolda Głodek

              Nowenna do Matki Bożej Uśmiechniętej

17.30   Nowenna do Matki Bożej Uśmiechniętej

18.00   + Agnieszkę Tront w 3. rocznicę śmierci

18.00   ++ Alberta Langer, żonę Annę i syna Rudolfa

 

CZWARTEK  –  14 listopada 2019 – Dzień powszedni

06.30   + Bolesława Pytlarz – od siostry Elżbiety / zamiast kwiatów /

08.00   ++ Wilhelma Wolski, żonę Anielę

16.30   szkolna: ++ Jadwigę i Józefa Kuminek, Teresę i Józefa Glenc, Kornelię i Gerarda Kuźnik

18.00   ++ Emilię i Franciszka Grzegorzek, syna Rudolfa, zięcia Antoniego Szryt, rodziców, siostry, braci i dusze w czyśćcu

18.00   ++ Alojzego i Zofię Piprek, Edwarda i Joachima Piprek, Piotra Płachcińskiego

18.00   ++ Emę i Antoniego Porwoł, Andrzeja Rusek, jego rodziców Annę i Franciszka Siedlok

 

PIĄTEK – 15 listopada  2019 – Dzień powszedni

06.30   + Janinę Troszka

06.30   ++ Adelajdę Franiczek    od bratowej Lidii Piotrowskiej i 3. synów z rodzinami

08.00   Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji małżonków Teresy i Jerzego Bednorz z okazji Złotego Jubileuszu Małżeństwa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie na dalsze lata /TD/

              Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

17.30   Adoracja Najświętszego Sakramentu

18.00   ++ Klarę Sobeczko w 16. rocznicę śmierci, męża Antoniego, rodziców, teściów i rodzeństwo

18.00   + Helenę Sobeczko w 12. rocznicę śmierci

 

SOBOTA –  16 listopada  2019 – Dzień powszedni

06.30   ++ z rodziny Mikołajec i Włoczek

06.30   ++ z rodziny Ferdyan i Choroba

08.00   Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej i św. Antoniego w intencji Dawida Keller z okazji urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o świętość życia i błogosławieństwo Boże

18.00   Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji rocznika 1969 z okazji 50. rocznicy urodzin i 35 rocznicy ukończenia szkoły podstawowej, ze wspomnieniem zmarłych nauczycieli i uczniów

18.00   ++ Marię i Józefa Majchar

 

NIEDZIELA –  17 listopada  2019 –  33 Niedziela  Zwykła

07.00   Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji Haliny Mainka z okazji 60. rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie na dalsze lata /TD/

09.00   ++ Wilhelma Kampik w 8. rocznicę śmierci, żonę Adelę, rodziców, rodzeństwo, Franciszkę i Stanisława Jarosławskich

10.30   Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji Ireny Utrata z okazji 85. rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie na dalsze lata /TD/

12.00   ++ Antoniego Uherek w 25 rocznice śmierci, rodziców Oskara i Franciszkę Uherek, rodzeństwo Huberta i Marię, Marię Majwald

14.00   Chrzty: Kamil Kazimierz Galisz, Alan Primus, Szymon Piotr Prochownik, Michał Dominik Lewandowski, Zofia Lubańska, Lena Zofia Lupa, Izabela Maja Jaciow

              Roczek: Adrian Uherek

15.15   Nieszpory niedzielne

18.00   Przez wstawiennictwo Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w intencji chorych


Copyright © Parafia Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Pszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.